Olen saanut monenlaisia kukkia, ihania kortteja ja käsillä tehtyjä juttuja eilen ja tänään. Varsinainen synttäri on tänään ja sitten ollaan nyt seitsemännellä kymmenellä. Viikonloppuna juhlimme suvun ja lähimpien ystävien kanssa.
Ylinnä on hauska ja hyödyllinen ja innostava kukkakimppu. Vartena on ohjelehti Lace auf deutsch ja kukkakimppuna Lana Grossan Lace Lux. Ihan vielä ei avata kukkakimppua, vaan juhlitaan juhlat alta pois.
Paljon onnea synttärin johdosta! Kauniita kukkia :)
VastaaPoistaOnnittelut synttäreiden johdosta! Kauniita kukkia olet saanut :)
VastaaPoistaOnnea-ponnea!
VastaaPoistaMyöhästyneet, mutta lämpimät onnittelut!
VastaaPoistaKerran vielä: ONNEA! Kauniita kukkia! Varsinkin eka kimppu on hieno, ei toisiakaan moittia voi.
VastaaPoistaKiitos edellisen ja tämän postauksen onnittelijoille!
VastaaPoistaTäällä sitä ihmetellään mihin ne vuodet ovat hävinneet. Lisää kukkia ja kortteja on tullut. Mitähän tulee, kun sukuni ja lähimmät ystäväni kokoontuvat huomenna lauantaina juhlistamaan karttuneita vuosiani!
Myöhästyneet onnittelut! Oletpa saanut ihanan "kimpun". :)
VastaaPoistaMyöhästyneet onnittelut!
VastaaPoistablogissani on jotakin sinulle!
VastaaPoista